מנדפים אינדואקטיביים

חיסכון הוא דבר חשוב ביותר

אלו המפעילים עסק מסוים מנסים לעשות הכול בכדי ליעל את עבודת העסק ולהביא לכך שהוצאות התפעול תהיינה נמוכות יותר. בעסקים מסוגים שונים ניתן לראות כיצד הוצאות חשמל למשל יכולות להכביד מאוד על התנהלות העסק שבנוי בעיקר על עבודה עם מכונות וציוד שזוללים חשמל בצורה קבועה בכל יום עבודה שהוא.

עסקים כמו מפעלי תעשייה נדרשים להתקין מנדפים שונים בכדי להביא לכך שאדים רעילים וכד´, יוצאו אל מחוץ למתקן שבו עושים העובדים את עבודתם בכדי שתהליך היצור לא יהיה כזה שיפגע בבריאות העובדים. מכשירים אלו מופעלים גם הם על חשמל והם יכולים להגדיל עוד יותר את צריכת החשמל הכללית של המפעל.

אספקת אוויר בעוצמה רבה

מפעלים רבים רוכשים מנדפים אינדואקטיביים שתורמים רבות לחיסכון באנרגיה. מנדפים אינדואקטיביים פועלים על עקרון אספקת אוויר מפצה בצורה ישירה 

אל קדמת המנדף ובכך הם חוסכים בצריכת האנרגיה שלה הם זקוקים להפעלה. חיסכון שכזה הוא כאמור משמעותי ביותר עבור מי שגם כך משלם הון לחברת החשמל.

חיסכון באנרגיה הוא גם דבר שבא לידי ביטוי בתרומה לשמירה על הסביבה שבה אנו חיים. לכן אם מנדפים אינדואקטיביים תורמים בסופו של דבר גם לסביבה ולא רק לצמצום הוצאות האנרגיה הרי שהרווח הוא כפול. מנדפים אינדואקטיביים הם חלק ממגוון רחב של מנדפים המשמשים את מפעלי התעשייה בארץ ובעולם כולו.

נגישות