מנדפים

מנדפים למטבחים

מנדפים משמשים לניקוי האוויר וביטול ריחות רעים שנובעים מגז הבישול. בעידן זה, הם גם מהווים בסיס טוב להטמעת תאורה למטבח. בשל כך שהרכיב יושב על הגובה, יצרנים רבים מנצלים זאת בשביל לספק לצרכנים בתי מנורה ואפילו תאורות LED שלמות. מנדפים משלימים את המשימות הבאות:

נידוף ריח רע ממטבחים עם כיריים גז 

נידוף אוויר חם ודחוס שנוצר על ידי גז הבישול, ביטול הפצת ריחות חריפים שנגרמו על ידי תבלינים פיקנטיים בעידודו של גז הבישול והפצת אוויר איכותי בסביבת הכיריים. ערכה מלאה לנידוף ריחות מגיעה עם זרועות יניקה לכליאת הריחות הרעים יחד עם מסכי אוויר לוויסות הטמפרטורה מחמה לקרירה. ניתן להתאים מנדף למטבח ביתי,  מנדפים למעבדות כימיה, מנדפים למסעדות, ועוד. חברת מנדפים טובה תבצע סנכרון בין מנדפים וארובות ותתאים עבורכם דגמים שמתאימים זה לזה ומסונכרנים זה עם זה למניעת בעיות של דחיסת אוויר.

נידוף ריח רע ממטבחי מסעדות

מטבחי המסעדות הם החדרים שהכי חשוב לבחור בהם מנדפים ביסודיות. מנדפים למסעדות מוודאים כי הסועדים שלכם, ובוודאי אתם – לא תיחשפו לריחות חריפים ולאוויר דחוס. העבודה במסעדה מאד אינטנסיבית. שילוב תבלינים מסוימים עלול ליצור אוויר דחוס, ולכן מאד חשוב שיהיו מנדפים למטבח לביטול תחושה זו.

רכיבים שחשוב לבחור למנדפים

מטבח למטבח ביתי או של מסעדה צריך להיות מצויד גם במפוח הפצת אוויר טוב, ומנגד בזרוע יניקה לקליטת אוויר דחוס ועכור. אנו ממליצים להרכיב ונטה על חלק מפתחי החלונות על מנת להגביר את כניסת האוויר הטוב ואת ביטול הריח הדחוס.

מטבח עם אפשרות נידוף הוא מטבח ששומר על עצמו

מטבח כזה שומר על ערכו ולא גורם לבלאי במסעדתו או בביתו. לכן, אם יש לכם מטבח בבעלותכם, מאד חשוב לוודא שמתקינים בו מנדפים. מטבח שיש באפשרותו לנטרל ריחות לא סימפטיים יהיה המטבח שתמיד תרצו לבשל בו, לטגן בו ולחזור אליו בכל פעם מחדש. מטבח מנדף הוא מטבח ששומר גם על הנכס שלכם משובח ומונע בעיות עובש וטחב. כאשר בבעלותכם נכס מגורים או בילוי, בחרו לו מנדף למטבח ביתי או למסעדה בהתאמה, ובכך תוודאו כי יש לכם תמיד איפה להכין את מזונכם בהנאה ובשקיקה.

עידן מערכות נידוף – יש מי ששומר לכם על המטבח

בעידן מערכות נידוף יתאימו למטבח המסעדה שלכם או ביתכם מנדפי בוטיק, בשילוב מפוחים וונטות להפצת אוויר טוב. מנגד, יותקנו זרועות יניקה לכליאת אוויר דחוס או בעל ריח רע. בואו להיפגש עם נציגי עידן מערכות נידוף ושדרגו את המטבח!

נגישות