מתקני סינון 40-800 kg

מערכות סינון האוויר של עידן מערכות נידוף  

מהוות קדמה טכנולוגית בולטת ומאפשרות איכות תפעול מקסימלית לצד אמינות ובטיחות תעשייתית.

מערכות הסינון עשויות פלדה שחורה (2 מ”מ עובי), בעלת צביעת תנור כפולה (יסוד+עליון), גם במסילות ובאבזור הפנימי לשמירה על רמת אסתטיקת מכשיר גבוהה. למתקנים מארז המיוצר כולו על ידי מכונות CNC  מתקדמות, והם בעלי אישור מכון התקנים הישראלי. במקרים של התקנה גבוהה (גגות, תלייה), מתקני הסינון של עידן מערכות נידוף  יגיעו עם רגלי פלדה בצביעה מיוחדת, או אוזני תלייה מותאמות ספציפית לנשיאות משקלים גבוהים ועמידות חומר מירבית. 

תא סינון

תאי סינון למטבח ולמבנים תעשייתיים

כאשר אתם נדרשים לבחור מערכות נידוף למטבחים ולמקלחות שלכם, האם לקחתם בחשבון תאי סינון? מהם תאי סינון ומדוע אנו עשויים להזדקק להם?

כפי שבבית – במיוחד בכניסה למקלחת ולמטבח, יש לכם מאווררי ונטה שמותקנים על הכנה של חלון, ותפקידם לסנן אוויר מלוכלך מבחוץ ולספק את האוויר בגרסתו המזוקקת, כך קורה עם תא סינון במקומות גדולים: בחדרי מעבדה ענקיים, במקלחות המשרתות מספר רב של אנשים במחנות ובבסיסי צבא רשמיים, וכד’. תאי סינון תעשייתיים הרבה יותר גדולים מוונטה, ובעלי עוצמה הרבה יותר גדולה ממנה, ועל כן ביכולתם לשרת בקלות את המבנים הגדולים ולהשיג עבורם תוצאות מרחיקות לכת.

התקנת התא

תא סינון מורכב על הקיר בסמוך למרזב. תפקידו לסנן אוויר מבחוץ ולספק תרכובת חמצן נקיה לביתכם. ההתקנה נעשית לאחר בדיקת תשתיות הגז בביתכם כך שהיא תבצע עבורכם את הסינון באופן אופטימלי. בבית שלכם, תאי סינון למטבח, למקלחת ולכל חדר שירות אחר נדרשים אף הם כאשר הממד גדול, ורכיב קטן כמו ונטה אינו מספיק לניקוי האוויר. הם מותקנים על ידי עובדי מערכות נידוף מקצועיים אשר מבצעים גם את החציבה וגם את הלבשת התא על קיר המבנה.

בחירת תא הסינון

את בחירתו של תא הסינון אנו ממליצים לעשות באמצעות הממדים על הקירות וגודל החדר. ככל שהחדר גדול יותר ויש לכם יותר מקום להטמיע רכיבי נידוך וסינון, כדאי יהיה להתקין תא גדול יותר. בדרך זו, אתם נהנים ממערכת נידוף עוצמתית המסוגלת להתמודד בקלות עם כשלי האוורור בחדר ולספק לו אוויר מבחוץ בכמות הנדרשת. אם יש בחדר קיר אמצעי, לא מומלץ להתקין בו תא סינון, אלא רק בקיר שמהווה את קצה החדר , ועל כן השפעת תא הסינון יכולה להגיע לכל עבריו.

עידן מערכות נידוף – התאמת תאי סינון

בואו להתחדש עם תאי סינון למטבח ולמקלחת וכן עם תאי סינון תעשייתיים למקומות עבודה. תאי סינון למטבח מבטיחים לכם מטבח עם ריח מצוין וללא אוויר דחוס, וכך יקרה גם בחדר האמבטיה. במידה ואתם זקוקים למנדף אוויר רע, קראו לנציגי עידן מערכות נידוף אשר יבדקו האם מסנן, מנדף או ונטה הם הרכיבים המתאימים ביותר לביצוע הפעולה לה אתם מייחלים.

ניתן להשיג מתקני סינון בכל הגדלים, יצור בהתאמה אישית 
עידן מערכות נידוף מספקת פתרונות לסינון אויר במסעדות ובתעשייה בדגש על בעיות ריח ועשן חמורות
ניתן להשיג מתקני סינון מ 40 kg עד800  kg

נגישות