מסכי אוויר

מסכי האוויר של חברת עידן מערכות נידוף

מסכי האוויר של חברת עידן מערכות נידוף חדשניים, חזקים ואמינים. למסכים יכולת זריקת אוויר גבוהה כלפי מטה, והם יעילים מאד בהתקנה מכל דלתות כניסה למתחמים שונים, לשמירה על טמפרטורות קבועות בחללים גדולים, למניעת כניסת אבק וליכולת חסכון גבוהה בחשמל, בשיעורים של 40%-60% מהוצאות החשמל על מיזוג אוויר!

שימוש במסכי האוויר של עידן מערכות נידוף יאפשר לכם הפרדה בין חללים ושמירה על טמפרטורה רצויה, כך שניתן לוותר על דלתות מיותרות וכן לשמור על מניעת חדירת אבק, עשן, זיהום אוויר ואף חרקים לא רצויים.

מסך אויר

מסכי אויר משמשים לייצוב טמפרטורה בחדר קיים. הם נדרשים לעשות זאת משני טעמים: הראשון, האוויר במטבח אכן דחוס, חם ומחניק, למשל אחרי שימוש אינטנסיבי בגז הבישול של המטבח. השני, כאשר עובדתית חם מאד בחוץ, והפיתוי להשתמש במזגן גבוה. מסך אוויר מפיץ אוויר מאוורר לנטרול החמסין הפנים-ביתי ובכך מונע כמעט כליל את הצורך להשתמש במזגן.

מסכי אוויר תעשייתיים מותאמים אישית

דגמיהם של מסכי אוויר רבים ומגוונים, ועל כן נדרשת התאמה על ידי חברה מקצועית למערכות נידוף. חברה זו תסייע לכם לאתר את הגורמים שיוצרים את האוויר החם, תתחקה אחר הסיבה לכך (מזג אוויר או הפעלת גז. כאשר זה קורה בגלל מזג האוויר, כדאי לשקול טיוח מחדש של קירות המבנה) ותספק לכם מסך אוויר למכירה בהתאמה אישית.

מבנים ועסקים בהם צריכים להתקין מסכי אוויר

מסכי אוויר לעסק כמו מעבדת ניסויים כימית החשופה לחומרים הגורמים להיווצרות אוויר דחוס. מסכי אוויר לעסק כמו מסעדה או פאב שנדרשים להפעלה קבועה של כיריים גז. כמו כן, משמשים מסכי אוויר לתעשייה מסיבות שונות, הן כאשר אלה הן מעבדות והן למימוש מטרות תעשייתיות אחרות הדורשות שימוש אינטנסיבי בגז מפיץ חום.

התקנת מסכי אוויר בסמוך לדלתות וחלונות – מומלצת

אנו ממליצים להתקין אותם על ידי פתח של דלת, ואם זה לא אפשרי אז פתח של חלון. בדרך זו, נמצאים מסכי האוויר בקצה החדר ויכולים להפיץ אוויר מווסת לכל עבריו, ולא רק לאזור בתוכו. רצוי לוודא כי מסכי האוויר מפיצים  את האוויר בכיוון נכון של התהוות הרוח: אף אל פי שהדבר נתון לשינויים, במבנים קבועים כיווני האוויר קבועים על פי רוב.

עידן מערכות נידוף – מסכי אוויר איכותיים ומותאמים אישית

בואו לגלות עולם ומלואו של מסכי אוויר למכירה לרשותנו מסכי אוויר לעסק מכל סוג ממטבח מסעדה ועד מעבדות ניסויים כימיים. בנוסף, משרתת החברה גם לקוחות פרטיים לחלוטין הנדרשים להטמיע מסכי אוויר בחלק מחדרי הבית, לרוב חדרי שירות בהם נוצר אוויר דחוס לפרקים:P מטבח, מקלחת, מלתחות ותאי שירותים שונים. בדרך זו, אתם מוודאים כי חדריכם נותרים עם טמפרטורה נוחה, כמעט ללא התערבות המזגן או המאוורר.

נגישות