מהם תאי סינון?

עידן מערכות נידוף מייצרת תאי סינון בשיטה ייחודית ובכך מצליחה למנוע 95 אחוזים מהריחות שיוצאים ממתקני הסינון.

מתקני סינון אלו עברו בדיקות מכון תקנים ישראלי ועברו תקן של המכון לאיכות הסביבה ומכבי אש לפי תקן 1001/6 לפי תקן 96 nfpa, מתקני סינון אלו כוללים בתוכם פילטרים ראשוניים מנייר 60X60 פילטר משני אלומיניום 60X60, פחם פעיל משקל הפחם הפעיל משתנה לפי גודל היחידה משקעים אלקטרו סטטיים לסינון אויר אבסולוטי.

בכל מתקן סינון אנו שמים דגש על נושא הריח ולכן מותקן בכל יחידה משקע אלקטרו סטטי כסטנדרט לכן היעילות של המערכת יותר גדולה. מתקני הסינון מיוצרים בהתאמה אישית לכל מטבח.

כאשר אנו מדברים על תאי סינון, אנו מדברים בעצם על תא אקוסטי עם פילטרים, המכיל מנוע ומאיץ, תאי סינון נועדו על מנת לבצע מספר פעולות שונות על פי הצורך. תאי סינון מהווים בקרה חשובה מאוד במקרים רבים.

הפילטרים שנמצאים בתוך תאי סינון יכולים להיות עשויים מחומרים שונים לדוגמא: פילטר נייר, פילטר שקים ופילטר אלומיניום, אשר מאפשרים תפוקה של כ- 60.

ברוב המקרים מתווסף אל הפילטרים הללו פילטר עם פחם, במקרים בהם יש עשן כבד, מוסיפים משקעים אלקטרו סטטים שעוזרים לנקות ולהפחית את רמת העשן עד לרמה של מקרו חלקיקים שאינם נראים לעין . דרישה זו הינה מטעם משרד איכות הסביבה ותקן NFPA-96 לפי תקן מכבי אש.

נגישות