זרועות יניקה

זרועות יניקה פירקיות

זרועות היניקה של עידן מערכות נידוף מותאמות לזרימת אוויר גבוהה לצד התנגדות אוויר נמוכה, ויכולות לתפקד בתנאי עבודה משתנים, קשים ומורכבים. הזרועות הפירקיות מספקות תפוקת יניקה גבוהה במיוחד ונפילת לחץ נמוכה.

זרוע יניקה ATEX

זרוע יניקה להלחמה

זרוע יניקה ID 220

זרוע יניקה ID F

זרוע יניקה ID BE

זרוע יניקה ID EC

זרוע יניקה ID BA 220

זרוע יניקה ID EA

זרוע יניקה ID ARM

זרועות יניקה לצרכים תעשייתיים

זרועות יניקה מהוות רכיבים חשובים מאד במערכת הנידוף שלכם. בעוד אשר המפוחים והוונטות אחראיים ואחראיות להפיץ אוויר טוב ונקי, זרועות יניקה יונקות את האוויר הרע, בין אם הוא חם ובין אם הוא ספוג בריחות לא נעימים, וכולאות אותו כך שלא תחושו בו. הזרועות חיוניות להתקנה במטבחים עם כיריים גז, בחדרי אמבטיה ובחדרי שירות נוספים.

מהי זרוע יניקה ניידת?

זרוע זו הנה זרוע נישאת שאינה מצריכה התקנה קבועה. ניתן להעביר אותה ממקום למקום, מחדר לחדר, ועל כן היא משמשת לניקיון מבנה תעשייתי או בית, ומשלימה את הליך הסרת הריחות הלא נעימים מחדרי השירות. בחדרים בהם ריח זה מופץ באופן תדיר מומלץ להתקין זרועות יניקה קבועות ולא להסתפק בניידות בלבד.

כיצד פועלת זרוע יניקה?

זרוע יניקה עובדת על שאיבת אוויר מהמרחב. אלא שבנוסף לאוויר – נכלאים החלקיקים הלא טובים שאנו נושמים, כשהחלק הטוב מסונן החוצה. בדרך זו, זרועות יניקה מכילות רק את המרכיבים שגרמו להעכרת האוויר, ואתם נהנים שוב מחדר שאפשר לגור, להתנהל ולחיות בו כמו בעבר.

היכן נהוג לשלב זרוע יניקה?

בכל חדר שירות בו מותקנים רכיבים של מערכות נידוף: מנדפי מטבח, ונטות ומפוחים. כמו כן, מומלץ להתקין זאת גם בחדרים בהם מותקן מסך אוויר: רכיב תלייה עילי המפיץ אוויר חדש ודואג לשמירה על טמפרטורה קרירה שכמעט לא תצריך הפעלת מזגן.

כיצד יש לבחור זרוע יניקה?

זרועות יניקה חשוב לבחור בהתאם לרכיבי מערכת הנידוף שלרשותכם, ובהתאם למצב בחדר השירות בו אתם צריכים לטהר את האוויר. מומלץ להתייעץ עם חברות נידוף בטרם התקנת זרוע יניקה.

עידן מערכות נידוף – זרועות יניקה בהתאמה אישית

בחברת עידן מערכות נידוף מתאימים עבורכם זרועות יניקה על פי מקרי המבחן שלכם. אנו נסייע לכם לבחור זרוע יניקה ניידת או קבועה בעלות תכונות שונות בהתאם למצב. זרועות יניקה שיותקנו אצלכם יחזירו את האוויר להיות איכותי ולא דחוס וישמרו על סינון ריחות תקין. פנו אל עידן מערכות נידוף והתחדשו במערכות ניקוי אוויר חדשות המבוססות על זרועות יניקה לכליאת אוויר דחוס או מצחין. בעידן מערכות נידוף יבחנו את המבנה שלכם ויתאימו עבורכם מערכת נידוף אופטימלית.

נגישות