וונטות

ונטות לבית ולתעשייה

ונטה תעשייתית משמשת לאוורור חדרים עם אוויר דחוס. היא מותקנת בפתח העלי של החדר במקום חלון. עבור ונטה תעשייתית מחיר משתנה בהתאם לדגם המוצר. האחרון נבדל מהאלטרנטיבות בעוצמת סיבוב הגלגל, ובסוג המפוח שמתאים לו. בחדרים הבאים אנו ממליצים בחום להתקין ונטה.

ונטות למטבח

ונטות למטבח משמשות להפצת אוויר מסונן מבחוץ. הוונטה, כשהיא מבוססת על מאוורר להבים ומסננים, מסננת את חלקיקי האוויר הנגועים ומפיצה לתוך חדר המטבח אוויר מזוקק. במקביל, אנו ממליצים להתקין זרועות יניקה לכליאת ריח רע קיים בחדר המטבח שנובע מהתחממות מוצריו (בעיקר כיריים גז) ומשימוש בשמנים ובתיבול בעל ריח חריף.

ונטות לאמבטיה

הן משמשות בעיקר להחלפת האוויר החם והדחוס באוויר נקי שמתקבל מבחוץ, אחרי סינון (באמצעות פילטר שקיים על הוונטה). ונטות לאמבטיה משמשות, אם כן, לפיזור אוויר נקי, אבל מה עם האוויר הדחוס שכבר קיים בחדר? ובכן, לשם כך מומלץ להיעזר בזרועות יניקה. ניתן להשתמש בזרוע יניקה אחת ניידת גם למטבח, או להתקין קבועה.

התקנת ונטות

התקנת ונטות למטבח או למקלחת נעשית על ידי עובדים מיומנים מחברת מערכות נידוף לבית ולתעשייה. ההתקנה נעשית במפתח שנראה כמו מפתח של חלון או בעליית גג, רק שבמקום פתח פתוח, הוונטות סוגרות את החלקים הללו.

עידן מערכות נידוף – התאמת ונטות לבתים ומבני תעשייה

ונטות הן רכיבי הפצת אוויר טוב מהמתקדמים בתעשיית הנידוף. עידן מערכות נידוף ממליצים לשלב מערכות אלה בכל הבית, על בסיס ונטות לאמבטיה או למטבח, בשילוב מנדפים לריח רע. נציגי עידן מערכות נידוף ישווקו ויתקינו מנדפים וונטות עבורכם.

נגישות