אודות עידן מערכות נידוף

חברתנו מתמחה בפתרונות אוורור ובנידוף עשן, סינון אוויר וריחות מתוך חללים. חברת עידן מערכות נידוף היא מובילה בתחומה ומספקת פתרונות אוורור וסינון אוויר מבין האיכותיים ביותר בשוק אשר עומדים בתקנים האירופאים והבין לאומיים המחמירים ביותר .

חברת עידן מערכות נידוף נותנת פתרונות אוורור בעזרת תקרות נידוף, מנדפים אינדואקטיבים ומנדפים חכמים בנוסף תחומי פעילות החברה כוללות בתוכן מערכות אוויר רבות כגון מערכות סינון אוויר סינון ריחות וסינון גזים, מערכות נידוף מערכות לפינוי עשן 400C / C250, ציוד למטבחים תעשייתיים ושירותי פילטר. אחד היתרונות הגדולים במערכת נידוף הינה שספיקת האוויר היא קטנה יותר מספיקת אוויר במערכות אחרות וכך ישנו חסכון עצום בטווח הארוך לבזבוז האנרגיה.

ישנם סוגים שונים של מנדפים אשר משמשים את חברת עידן מערכות נידוף, המנדף בדרך כלל דומה מאוד לקולט אדים גדול, אך ישנם גם מנדפים שנראים כמו מתקן גדול שיוצר פינת עבודה נקייה אשר מופרדת מהחלל הרגיל במפעל או בחדר מסוים, חדר זה ניתן לדמות למעבדה. הסיבה לבנות את המנדף כך היא כדי להיפטר מאדים שונים אשר יכולים לסכן את הבריאות של העובדים.

בזמן התקנת המנדפים ומערכת האוורור יש לשים לב לצרכים של החדר של העובדים ושל סביבת העבודה בתוך מבנה התעשייה, אוורור סביבת העבודה חשוב וכדאי על מנת לייצור תנאים לסביבת עבודה מאווררת ותנאי ייצור איכותיים יותר בכדי שהעובדים לא יהיו חשופים לסכנה.

בכדאי להתאים לכול לקוח את השירות שמתאים לו, חברת עידן מערכות נידוף מעסיקה יועצים ומהנדסים אשר פועלים בתחום כבר עשרות שנים, עובדי החברה עוברים קורסים הדרכות והשתלמויות בכדי שיהיו ברשותם של העובדים את כול הכלים לעבוד בצורה היעילה הנכונה והעדכנית ביותר על מנת לוודא שרמת המקצועיות והעבודה יהיו גבוהות ביותר ורק כך יתנו עבור הלקוח פתרון הולם לכול בעיה ולכל שאלה.

מרבית מוצרי חברת עידן מערכות נידוף מיוצרים בישראל והם מוצרי כחול לבן, ורק אחוז קטן מיובא מגרמניה, החברה ידועה ברמת מוצרים גבוהה העומדים בכול התקנים המחמירים ביותר, בעזרת רמת איכות גבוהה של מוצרים ומהנדסים מנוסים, כול פרויקט מותאם עבור כול לקוח בצורה נפרדת על פי דרישותיו וצרכיו של הלקוח.

מידיי שנה נבחנת חברת עידן מערכות נידוף מול התקנים האירופאים והבינלאומיים המחמירים ביותר כדי להבטיח את שמירתה של החברה על קו תקן בינלאומי גבוהה של איכות וביקורת על מערכות האוורור והנידוף שהחברה מספקת עבור לקוחותיה הרבים, בנוסף חברת עידן מערכות נידוף מספקת את כול האישורים הנדרשים למערכות האוורור והנידוף כמו אישורים מול המשרד לאיכות הסביבה.

שירותי חברת עידן מערכות נידוף מתאים עבור מגוון רחב של לקוחות במגזר התעשייתי המסחרי והפרטי כגון מפעלי תעשייה עבור מסעדות ,משרדים, אולמות אירועים, מחסנים וכדומה.

בין לוקוחתיה הגדולים של חברת עידן מערכות נידוף נמנים שדות התעופה, תעשייה אווירית, מתקנים בטחונים שונים ברחבי ישראל, מפעלי מזון, בתי קפה ועוד. במשך שנים רבות ופרויקטים רבים צברה חברת עידן מערכות נידוף מוניטין רב בקרב לקוחותיה השונים, רכשה החברה שם יוקרתי לאחר שנים של עבודה קשה.

שמה של החברה מבוסס על מקצוענות בשירות אך גם באדיבות ובמחירים ההוגנים לכלל הציבור.שמה של החברה הולך לפניה ומאפשר ללקוחת רבים ליהנות משירותה מסור של חברת עידן מערכות נידוף כולל זמינות של עשרים וארבע שעות עבור כול לקוח של החברה על מנת לספק מענה קבוע לכול בעיה שיכולה להופיע במערכת.

נגישות